Najnowsze
Po Weekendzie: Wszyscy weszli do gry

Po Weekendzie: Wszyscy weszli do gry

Panuje niepisana (choc lekko zachwiana) choronologia startów poszczególnych lig: IV, Ekstraliga Piłkarek (choć zazwyczaj ruszały w tym samym lub podobnym czasie), LO, A oraz B-klasa. Nastała era pierwszych gwizdków również w dwóch ostatnich rozgrywkach, czas sprawdzić jak wiodło się naszym ekipom.

 

IV Liga: KS Konstancin – Sparta Jazgarzew 2:0 (0:0)

  77′ Szulc, 87′ Majewski

M. Oleksiak, Doliński – Rudnicki

KS Konstancin: Osuch – M. Oleksiak, Iwański, Martynowicz, Kosmala – Brewczyński (75 Szulc), Doliński, Rybaczuk, Bartnik (50 Majewski) – Bawolik (63 Szczeblewski), Wrażeń (90 D. Oleksiak)

Sparta Jazgarzew: Ryczko (23 Jaworski) – Sokół (80 Pastusiak), Ryś, Domański, Wysocki, Wojtkielewicz, Matuszewski, Jagodziński (75 Keller), Orłowski, Odoliński, Rudnicki (60 Bobowski)

IV Liga: Proch Pionki – MKS Piaseczno 0:1 (0:1)

45′ Dylewski (z karnego).

Korczakowski, Mińkowski, Dylewski, Bylak

MKS Piaseczno  Wąszewski – K. Jadacki (60 Breś), Dobies, Mińkowski, Szewczyk, Korczakowski (89 Majewski), Krupnik (81 Madetko), Dylewski, Michalak, Matulka, Włodarczyk (74 Bylak)

Liga Okręgowa: Perła Złotokłos – OKS Okęcie 0:2 (0:1)

  Gotchold, Wolski

  85′ Małuj

Perła Złotokłos: Błaszczak – Wolski, W. Piotrowski, Dymek, Małuj, Gotchold, Arak (70 Wojas), A. Piotrowski, Paszkiewicz, Zawadzki, Maciejewski (46 Grochala)

Liga Okręgowa: Ryś Laski – FC Lesznowola 2:0 (0:0)

Brakuje czegoś i wiesz dokładnie czego? Pisz na redakcja@psnews.com.pl

A-Klasa: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie – PKS Radość 3:1 (1:0)

A-Klasa: MKS II Piaseczno – AMT Nowa Wieś 2:2 (1:1)

10′ Jachym, 75; Kościanek

MKS II Piaseczno: Drązikowski – Deperasiński (20 Maicki), Jachym, Wysocki, Szym8ański – Samoraj, Morawski, Kościanek, Lewandowski (60 Rybicki), Bubiec (75 Dziewański) – Cieślak (46 Madetko)

A-Klasa: Laura Chylice – Korona Góra Kalwaria 3:1 (0:1)

69 Jagodziński, 78′ Wąsik, 88′ Maroń – 30′ Wojas

  Borowski, Basaj (Korona)

Laura Chylice: Kalbarczyk – M. Jagiełło, Jagodziński, M. Hakowski, Tkaczyk – Gareba, Podoliński, Rajkowski (78 Borowski) – T. Jagiełło, Kaczor (60 Maroń), Wąsik (88 Chmielewski)

Korona Góra Kalwaria:  Sznajder – Basaj (82′ Szlasa), Lasocki, Wrochna, Płatek – Borowski, Sobiecki (56′ Lach), Postek, Wojtas, Kaczmarski – Szcześniak (88′ Jasion)

A-Klasa: Grom II Warszawa – Sparta II Jazgarzew 2:5 (0:5)

5′ Szymański, 11′ 45′ Bobowski, 27′ Wójcik, 39′ Gołębiewski

Dabydenko

Sparta II Jazgarzew: Jaworski – Bobowski (60′ Gajownik),Dabydenko,  Ćwil, Francuz, Gołębiewski (46′ Kania), Kubat, Pastusiak (60′ Lubański), Szymański (46′ Mazurek), Wójcik, Zając.

A-Klasa: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki – Jedność Żabieniec 1:1 (1:1)

43′ Jamorski

Ruta, Słoniowski

85′ Słoniowski (za dwie żółte).

Jedność Żabieniec: Belka – Paduch, Borowski, Siekański (60 Słoniowski), Kaczyński (78 Sawa), Zieliński, Senator (82 Wachulak), Matulka, Ruta (67 Przychodzeń), Jamorski, Piekarz

A-Klasa: KS II Konstancin – Tur Jaktorów 2:2

Zły strzelec, za mało lub za dużo kartek? Zgłoś nam przez fanpage’a

B-Klasa: Milan II Milanówek – Orzeł Baniocha 0:2 (0:0)

67′ Zych, 76′ Rosa

Knyziak

Orzeł Baniocha:  Wiśniewski – Gradecki, Kaczorek (80′ Stępniak), Knyziak, Kucicki (88′ Bojanowicz), Kuciński, Rosa, Starzewski (58′ Korczak), Stołczyński, Witak (Świątek), Zych

B-Klasa: FC II Lesznowola – Grom Prace Małe 9:0 (3:0)

12′ 73′  Woźniak, 25′ 87′ Delikat, 40′ Górka, 48′ 50′ 73′ 90′ Pasztaleniec

FC II Lesznowola: Bartnicki (80 Glejzer) – Szumert (60 Zwierz), Chmielewski, Bogacz, Górka, Palus, Woliński (60 Soborak), Bartol, Woźniak, Delikat, Pasztaleniec

Grom Prace Małe: Rudaś – Cwyl, Gawdzik, Hernik, Koslarz, Król (46′ Wrzecion), K. Malarczyk, S. Malarczyk, Samoraj, Sierputowski, Witak

B-Klasa: Jeziorka Prażmów – Walka Kosów 3:2

Słomiński, Kuklewski M, Kotański – ???

Jeziorka Prażmów: Ryjak – Magierowski, Bogdanów, Bukowiński, Gromek – Kocięba, Gwara, Słomiński – Kuklewski M, Kotański, Fąfara

Ekstraliga Kobiet: GOSiRki Piaseczno – Czarni Sosnowiec 0:3 (0:1)

Dudek

GOSiRki Piaseczno: Kanclerz – Rosińska, Sosnowska, Kołęk, Sobczak (54′ Ignatjeva) – Kędzierska, Tkaczyk, Ciupińska (87′ Błażejowska), Dudek (67′ Mordel), Orzebowska (87 Borkowska), Rębiś

DL fot. A. Karim

2013-2016 by Sportowe Media Lokalne