Najnowsze
(SPROSTOWANIE!) Wojna!!!- Zapowiedź derbów  siatkarskich…

(SPROSTOWANIE!) Wojna!!!- Zapowiedź derbów siatkarskich…

Na wniosek zarządu klubu MUKS Krótka Mysiadło publikujemy sprostowanie dotyczące niniejszego artykułu. Całość tekstu jest natomiast do odczytania na drugiej stronie. (DL)

 

Nowa Iwiczna, 01.02.2017

 

Sprostowanie

 

Drogi Panie Redaktorze Naczelny PSNews,

 

Natrafiłam właśnie na niedawny (grudzień 2016) wpis na Państwa oficjalnej stronie w sekcji Siatkówka i zakładce MUKS Krótka. Wpis ten, cyt. zgodnie z oryginałem „Nie od dziś wiadomo że obydwie ekipy za soba nie  przepadają  przez niedawną historię z licencjami, która jak się okazuje dalej jeszcze ma miejsce. Mowa o trzech siatkarzach  i jednej siatkarce." zarzuca wprost działanie na szkodę młodzieży przez rzekome blokowanie transferów. Jest nawiązaniem do wcześniej opisywanych przez Państwa przypadków rzekomej odmowy transferów lub rzekomego żądania bezzasadnie wysokich ekwiwalentów w procesie zmian barw klubowych.

 

MUKS Krótka nie potwierdza istnienia konfliktu między zawodniczkami. Szanujemy się nawzajem. Wspólnie uczestniczyliśmy w projekcie ŚDM. Kibicujemy im w meczach w Piasecznie. Cieszy nas, że młodzież trenuje i bawi się siatkówką. Twierdzenie jak zacytowane powyżej kreują jedynie spory i wciągają w nie młodzież.

 

Klub MUKS Krótka zdecydowanie zaprzecza jakoby działał na szkodę i wbrew interesom młodzieży teraz i w przeszłości. Ani w przeszłości ani w momencie umieszczenia cytowanego fragmentu nie blokował zmian barw klubowych swoich byłych zawodników. Klub działa zgodnie z prawem i przepisami MWZPS.

 

Informujemy, że w obliczu powtarzających się od początku 2015 r. do chwili obecnej pomówień, klub zdecydował bronić swojego dobrego imienia i podobne oszczerstwa skutkują skierowaniem pozwu o publiczne zniesławienie do właściwego sądu na podstawie Kodeksu Karnego.

 

Wzywamy redakcję do publikacji niniejszego sprostowania na stronie www http://psnews.com.pl/ oraz w serwisie facebook: https://www.facebook.com/PiasecznoSportNews/ oraz do usunięcia cytowanego tekstu.Prezes Zarządu, Agnieszka Sola-Manowska

2013-2016 by Sportowe Media Lokalne